Ceník ubytování


 Kapacita chalupy 6 osob a 1 dítě v postýlce

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.Cena při týdenním pobytu za 2 osoby - celý apartmán 1640,-Kč/noc

  • 1600,-Kč + 30,-Kč poplatek Města Kašperské Hory za osobu a noc = 1640,-Kč/noc

cena při týdenním pobytu 4 osob - celý apartmán 1980,- Kč/noc

  • 1900,-Kč + 30,-Kč poplatek Města Kašperské Hory za osobu a noc = 1980,-Kč/noc

cena při týdenním pobytu 6 osob - celý apartmán 2320,-Kč/noc 

  • 2200,-Kč + 30,-Kč poplatek Města Kašperské Hory za osobu a noc = 2320,-Kč/noc

Při pobytu pouze na 1 noc je cena za celý apartán 2500,-Kč + 30,-Kč

  • poplatek Města Kašperské Hory za každou osobu starší 18ti let

Termín od 26.12.2021 do 3.1.2022 je cena za celý apartmán pro max 6 osob 9600,-Kč za noc + 30,-Kč za osobu a nocOBECNÉ PODMÍNKY, UBYTOVACÍ ŘÁD A STORNO PODMÍNKY


Objednání a rezervace ubytování

Ubytování je možné si objednat elektronicky přes rezervační systém na našich internetových stránkách, e-mailem nebo telefonicky. Rezervaci ubytování potvrdíme nejpozději do 48 hodin e-mailem či telefonicky. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Rezervace se stává závaznou až po zaplacení zálohy, kterou jste povinni uhradit nejpozději do 7 dnů od potvrzení rezervace.

Ceny ubytování

Cena za ubytování se stanovuje dle ceníku dostupného na našich internetových stránkách. Zahrnuje spotřebu vody a energií. V ceně není zahrnut rekreační poplatek obecnímu úřadu Kašperské Hory ve výši 30,- Kč za dospělou osobu osobu za noc. Při potvrzení objednávky vás požádáme o zaplacení zálohy. Cena za ubytování se platí v hotovosti při zahájení pobytu, případně převodem na náš bankovní účet kdykoliv před zahájením pobytu - peníze musí být do začátku pobytu připsány na náš účet.

Storno podmínky

Při zrušení závazné rezervace více než dva měsíce před plánovaným začátkem pobytu je záloha vrácena v plné výši. Při zrušení závazné rezervace více než jeden měsíc před plánovaným začátkem pobytu je záloha vrácena v poloviční výši. Při zrušení závazné rezervace méně než jeden měsíc před plánovaným začátkem pobytu již záloha vrácena nebude.

Začátek a konec ubytování

Ubytování na statku mohou využít pouze osoby, které se prokáží platným dokladem totožnosti (občanský průkaz, cestovním pas). Identifikační údaje z dokladu totožnosti zaneseme do knihy ubytovaných hostů. Vyhrazujeme si právo neubytovat předem nenahlášené osoby včetně dětí. Ubytování domácích zvířat je možné pouze po předchozí dohodě. Pokud není pobyt zahájen ve sjednaný den, zaniká nárok na sjednané ubytování bez náhrady. Využití ubytování je vymezeno pouze na dobu předem sjednanou. Příjezd je možný v den začátku pobytu mezi 14:00 až 20:00 hodinou. V den ukončení pobytu jste povinni uvolnit pokoj do 10:00. Po vzájemné dohodě je možné dobu příjezdu a odjezdu upravit.

Pravidla ubytování

Máte právo užívat apartmán s kuchyňským koutem a sociálním zařízením parkovací místo před chalupou Opolenec. V apartmánu je zakázáno kouřit. Do pokojů v apartmánu vzbavených koberci je možný vstup pouze po přezutí do domácí obuvi. Vytápění v apartmánech zajišťuje tepelné čerpadlo. Návštěvy neubytovaných osob jsou možné pouze s naším souhlasem. V době mezi 22:00 až 06:00 máte povinnost dodržovat noční klid. Při odchodu z apartmánu jste povinni zhasnout světla, vypnout elektrospotřebiče, přesvědčit se, zda jsou uzavřeny vodovodní uzávěry, uzavřít okna a uzamknout dveře. V případě způsobení škody jste povinni tuto škodu uhradit. Při ztrátě klíčů plně hradíte veškeré náklady spojené s výměnou zámků. Ubytovaný je plně zodpovědný za své děti. Nezodpovídáme za škody, které jsme nezavinili. Máte povinnost dodržovat veškerá uvedená pravidla ubytování. V případě, že jsou tato pravidla hrubým způsobem porušena, vyhrazujeme si právo ubytovací služby okamžitě ukončit bez nároku na vrácení poplatků za pobyt.

Budu ráda, když se vám pobyt u nás bude líbit! Danuše Vodrážková.